Strona główna Z życia szkoły kategoria_fotoalbum Sukces w Konkursie Informatycznym SCI#Code

User Menu

Kto jest na stronie.

mod_vvisit_counterWczoraj2071
mod_vvisit_counterWszystkie1583060

SCI#CODE

W dniu 17 marca uczniowie naszej szkoły Gabriela Mincewicz, Radosław Rogowiec i Hubert Włodarczyk uczestniczyli w finale 5.edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "SCI#CODE". Z przyjemnością informujemy, że Hubert Włodarczyk zajął  5.miejsce i otrzymał nagrody, których fundatorem był Oddział Zachodniopomorski PTI oraz Bank Pekao S.A. Z kolei Gabriela Mincewicz - jako jedyna reprezentantka płci pięknej wśród 25 finalistów oraz Radosław Rogowiec otrzymali upominki ufundowane przez Oddział Zachodniopomorski PTI oraz brightONE Poland. Ponadto uczniowie uczestniczyli w warsztatach "GameDev", podczas których poznali ciekawe gry i aplikacje.

Serdecznie gratulujemy!

W dniu 23 lutego 2018 r. nasi gimnazjaliści uczestniczyli w I etapie 5. edycji Konkursu Informatycznego SCI#CODE organizowanego przez Szczecińskie Collegium Informatyczne. Do finału konkursu zakwalifikowali się:

Hubert Włodarczyk
Radosław Rogowiec
Gabriela Mincewicz (jedyna dziewczyna w finale!)

Wszystkim uczestnikom gratuluję wysokich wyników!

Koordynator konkursu w XVI LO
Marzena Kuczera

5. edycji Konkursu Informatycznego "SCI#CODE"

Gimazjum nr 9 wSzczecinie Template by Ahadesign